Moda

2018 Gelinlik Modası

2018 gelinlik modası Victorian esintileri söz konusu etse de birbirinden farklı tasarımların ortaya çıkmasını da sağlamaktadır.
Gelinlik modellerinde tercih edeceğiniz çiçekler 3 boyutlu olacak. Son dönemde moda olan siyah kuşak modası ise bu yılın gelinliklerinde dikkat çekecek detaylar arasında yer alacak. 2018 gelinlik modası gelinlerin tarzını yansıtacak tasarımlarla dikkat çekecek.

Dantel ve 3 Boyutlu Çiçek Detayları

Gelinliklerde dantel ve 3 boyutlu çiçekler tercih edililiyor. Çiçekler kumaşın içinde yer alan modellerle birlikte, ekstradan eklenecek olan 3 boyut etkisi de yaratacak. Tenin üzerine giyilmiş gibi görünen iddialı gelinlikler de çiçeklerle detaylandırılacak.

Siyah Detaylar

Siyah detayların söz konusu olduğu gelinlikler hem modern görünecek hem de dikkat çekici kontrastlıklarla gündeme gelecek. Kuşaklarda ya da biyelerde siyah detaylar görüleceği için şık dikkat çekici olmak isteyenler bu şekilde tasarımlar tercih edilebilir. 2018’in gelinlik modelleri tercih edilirken bedeninize uygun olan ürünleri seçerek, şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

A Kesim Modeller Öne Çıkıyor

A kesim modellerin öne çıkacağı gelinlik modellerinde prenses kesimler demode olmaya başladı. A kesim ve balık model eteklerin tercih edildiği gelinlikler abartılı olsa bile zarif biçimde süzülecekler. Omuz detaylarında düşük omuzların göze çarptığı modeller de sade ve ilgi çekici bir stil gelinlik isteyenlerin ilk tercihi olacak.

Victorian Stil Öne Çıkacak

Victorian stillerin öne çıkacağı gelinlik modasında dikkat çeken detaylardan biri uzun kollu ve sade bir elbiseye benzer gelinlik tasarımları oluyor. Kollarda kat kat balon volanlar dikkat çekerken, tüllerle süslenen farklı detaylar da marjinal gelinliklerde dikkat çekecek. Yani 2018 model gelinlikler fiyat açısından yüksek olduğu gibi görsel açıdan da etkileyici olacak. Yani kuşak detayları ve diğer hususlar ile birlikte, sezonun etkileyici modelleri gelinlere kendini Juliet gibi hissettirecek.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu