Moda

2022 Yılının Trend Saç Renkleri Nelerdir?

2022 Yılının Trend Saç Renkleri Nelerdir? 2022 yılının yaz aylarına doğru yaklaşırken sizler için sezonun trend renklerini araştırdık. Bu sezon geçtiğimiz yılların aksine daha canlı daha renkli saçlar bizleri bekliyor. Bizlerde sizler için en merak edilen saç renklerini araştırdık. İşte karşınızda 2022 yılının en çok tercih edilen saç renkleri…

2022 Yılının Trend Saç Renkleri Nelerdir? Her sezon olduğu gibi 2022 yılında da saç trenleri oldukça farklı görünümleri hayatımıza soktu. 2022 saç renkleri arasında canlı Mercan renkleri oldukça tercih edilmektedir. Özellikle 2022 yılında ojelerden makyajlara birçok alanda kullanılan canlı mercan rengi yeni trend saç renkleri arasında da yer almaktadır. Özellikle beyaz tenli kadınlara çok yakışacak olan bu saç rengi genç kesim tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

2022 Yılının Trend Saç Renkleri

2022 yılında da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi siyah renk saç zirvede yer alıyor. Klasik bir renk haline gelen siyah saç modası geçmeyen bir renk özellikle kısa kesim ve Bob kesim modeller de siyah saç oldukça şık durmaktadır. Siyah renk saç buğday ve esmer tenli kadınlarda çok şık durmaktadır. Ten rengi açık olan kişilere siyah renk saç daha çok yakışmaktadır. Bu sezonun Trend kesimi haline gelen perçemler de sıklıkla kullanılmaktadır.

Zirveyi hemen hemen ilk sıralarda tamamlayan küllü sarı saç modelleri birçok kesim tarafından tercih edilmektedir. Özellikle sarı saçın yapay durmasınlar şikâyet edenler küllü tonları tercih etmektedirler. 2022 yılında küllü sarı saç modellerini tercih eden kişiler daha genç ve daha dinamik bir görünüme kavuşmaktadırlar. Küllü sarı saç modelleri açık tenli kişilere oldukça yakışır. Özellikle yeşil mavi gözlü kişiler sarı saçı mükemmel bir şekilde taşıyacaktır.

2022’nin saç favorileri arasında yer alan kar grisi saç rengi özellikle genç kesimler tarafından en çok tercih edilen saç renklerinden birisidir. Kar grisi saç rengi buğday tenlilere oldukça yakışmaktadır. Hemen hemen her ten rengi bu saç rengini taşıyabilmektedir 2022’nin en canlı saç rengi olarak seçilen tarçın rengi özellik açık tenli kişilere çok yakışmaktadır 30 yaş altındaki kişilerin tercih ettiği tarçın saç rengini açık tenli kişiler çok güzel taşımaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu