Teknoloji

Daha Büyük En Büyük Iphone 6 Plus

Daha Büyük En Büyük Iphone 6 Plus

Iphone büyük ekran telefonu Iphone 6 ve Iphone 6 Plus telefonlarını her zamanki gibi büyük bir törenle tüm dünyaya canlı yayın ile duyurdu.Iphone 6 bile kullanıcılar için çok büyük gelirken Iphone 6 Plustelefonunun da aynı törende tanıtılması büyük bir şok yaratmıştı. Tüm dünyada bir anda satış rekorları kıran Iphone 6 Plus büyük ekranı kullanıcıların çok sevdiğinin göstergesi 2014 yılı sonlarına doğru çıkanIphone 6 Plus 2015 yılında halen popülerliğini koruyor.

Büyük Retina Ekran
5.5 inç büyük retina ekrana sahip olan Iphone 6 Plus IPS ve çoklu dokunma özelliklerine sahip. 401 ppi yoğunluğu ile piyasadaki en büyük ppi yoğunluğu Iphone 6 Plus kullanıcılarının hizmetinde olacak.

İşlemcisi En İyisi
64 Bit A8 ana işlemcisi ve M8 hareket işlemcisine sahip olan Iphone 6 Plus bir bilgisayar kadar güçlü bir işlemciyle karşımıza çıktı. 43 megapiksele kadar panorama fotoğraf desteği sunulan Iphone 6 Plusfotoğraf alanında da piyasada en iyisi konumunda

Fiyatı Çok Pahalı
Fiyat konusunda yine çok cömert olan Apple bütün ürünlerinde olduğu gibi yine en pahalı olmayı başardı. Kaliteli belkide en iyi olmasına karşın fiyatı ile bütçeleri her zaman zorlayan Apple buna rağmen ilk ay 10 milyon adet satmayı başardı. Iphone 6 Plus şimdiye kadarki en çok ilgi gören Apple ürünü olabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu