Moda

Erkeklerde Kıyafete Göre Ayakkabı Seçimi

 

Erkek modası 2019 yılında ve genel olarak amacıyla birbirinden farklı kıyafet ayakkbı kombinini barındırıyor. Doğru sonucu için bazı detaylara önem verilmeli.

Ayakkabı Ve Kıyafet Neden Önemli?

Hem kadın hem de erkeklerde ayakkabı ile kıyafet uyumu   son derece önemlidir. örnekle açıklamak gerekirse spor giyim hakim olan bir kişide ayakkabılar klasik olursa bütünü bozan bir oluşum görülür. Aynı şekilde klasik kıyafet altına da spor ayakkabı güzel olmayacaktır. Yani buradaki temel mantık aslında stili bütün olarak korumaktır. Klasik giyim, spor giyim, sokak stili gibi türlere yönelik olarak ayakkabı ve kıyafet kombini yapılmalıdır.

Kıyafete Göre Ayakkabı Modelleri

Erkeklerde kıyafete göre ayakkabı modelleri  genel olarak stil sahibi olmanız için son derece önemlidir.Bu açıdan hangi kıyafetle ne gibi ayakkabı kullanılması gerektiği şöyle maddelenebilir:

  • Çift bağcıklı deri ayakkabı, kış dönemlerinde kullanımı mümkün, jean pantolonlara uygun, günlük giyimde ideal olan bir çeşittir. Rahat bir şekilde birden fazla parçayla kombin yapmak mümkündür.Bu da size zaman kazandıracaktır.
  • Eva tabanlı renkli ayakkabılar, soğuk havalar başladığı zaman da varlığını devam ettiriyor. Dar kısa paça pantolonlarla ideal görüntü oluşturabilir.
  • Chelsea botlar, maskülen görüntü yaratan kombinlerde ideal ayakkabılardır. Jean pantolon ve klasik pantolon dışı birçok kumaşa uyumludur.
  • Takım elbiseyi çok sık kullanan erkekler için klasik ayakkabı ile kombin yapılmalıdır. Ancak ayakkabı her zaman temiz ve parlak tutulmalıdır. Kemer, cüzdan çanta rengiyle uyum aranabilir.
  • Croco ayakkabı modelleri sonbahar- kış erkek modası için en öne çıkan kullanımdaki ürünlerdir. Gücünü özel tasarımından alan bu ayakkabılar, desenli kıyafetlerle değil de sade giyim ile beraber kullanılmalıdır. Çünkü ayakkabının kendisi özel tasarımdır ve renk açısından da baskındır.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu