Dekorasyon

Eski Eşyalarınıza Hayat Verecek İlginç Dekorasyon Fikirleri

 

İnsanlar evlerinin havasını değiştirmek için eski eşyalar kullanır. Bu sayede de eski eşyalarınıza oldukça yaratıcı yenilikler yapabilirsiniz.

Eski Eşyaların Havasını Değiştirin

Eski eşyalarınıza hayat verecek ilginç dekorasyon fikirleri sayesinde eşyalarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken eski eşyalarınızda yeni bir takım değişiklikler oluşturmadır.

İnsanlar kimi zaman bazı eşyaları eskise bile onları atmaya kıyamaz. Özellikle de anısı olan eşyalar bir türlü atılmaz. Ancak bu eşyalar eskidiği için artık kullanılmaz. Bunun yerine eski eşyalarınızda bir takım yeniklikler yapabilirsiniz. Bu sayede hem o eşyaları daha modern bir hale getirebilirsiniz. Hem de anısı olan tüm eşyaları tekrar kullanma şansı elde edebilirsiniz.

  • Eski tenis raketlerinizi ayna olarak kullanabilirsiniz. Duvarlarınıza yerleştireceğiniz bu raketler sayesinde de oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Tenis raketlerini eskide zaman hemen atmanıza artık gerek yok. Bunun yerine raketlerin içerisine ayna yerleştirerek duvarda sergileyebilirsiniz. Bu sayede de ilginç dekorasyon fikirleri ile evinize farklı bir hava kazandırabilirsiniz.
  • Kullanılmayan eski şifonyeri bahçede değerlendirebilirsiniz. Şifonyerin çekmecelerini açarak içerisine toprak yerleştirin ve çiçek ekin. Kısa bir süre sonra son derece yeşil bir şifonyer görünümü elde edebilirsiniz.
  • Bahçede kullanabileceğiniz bir diğer ürünler ise araba tekerleğidir. Araba tekerliğinin içerisine de çiçek ekebilirsiniz. Üstelik araba tekerliğini rengârenk boyayarak son derece hoş bir bahçe aksesuarı elde etmiş olursunuz.
  • Bir zamanlar müziğe merak salmış ve bateri çalmış olabilirsiniz. Şu an bateri çalmamanız o enstrümanı bir kenara atmanız gerekliliğini ortaya çıkarmaz. Bunu avize olarak tasarlayarak kullanabilirsiniz. Bu sayede evinizde bir hobi odası bile oluşturabilirsiniz. Eski eşyaları yeniden yaratmak size uzun vadede son derece şık bir görüntü sağlar.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu