Ekonomi

Ev Kredisi Faizleri

Kredi almanız halinde, faizi ile ödeme yapacaksınız.  Ev kredisi faizleri, ev kredisi talep etmeniz durumunda uygulanacak faizlerdir.

Ev Kredisi Faizleri Düşük Olan Bankalar

Ev kredisi faizleri kapsamında araştırma yapmanız durumunda, direkt olarak düşük faiz oranı veren bankaları tercih etmelisiniz. Yapacağınız geri ödemelerin minimum tutarlar üzerinden olması açısından, faiz oranlarının düşük verilmesine dikkat etmelisiniz. Kredi almanız halinde, ödemelerin ne kadar zaman içinde yapılacağı ya da istenen kredi tutarının ne kadar olduğu faiz oranlarının belirlenmesinde dikkat edilen hususlardan. Bu hususlara göre hareket ederek, direkt olarak faiz oranlarının düşük olduğu bankaları tercih edebilirsiniz.

Konut kredisi;

  • Garanti Bankası
  • Ziraat Bankası
  • Akbank gibi bankalardan alınabilir.

Verilen bankaların dışında farklı bankalardan da alma imkanınız olacak. Bankanın sunduğu faiz oranının düşük olması durumunda, siz de kredi talep edebilirsiniz.

Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Kredi almak istemeniz halinde faiz oranları nasıl sorusunun yanında, ev kredisi nasıl alınır sorusunun da sorabilirsiniz. Krediyi nasıl alacağınızı bilmeniz halinde, çok daha hızlı şekilde kredi talep edebileceksiniz.

Online Kredi Talebi;

Bankanın resmi internet sitesi üzerinden istenen bilgileri sunarak, ne kadar kredi almak istediğinizi bildirip kredi talebinizi oluşturabilirsiniz. Gereken cevap size iletişim bilgileriniz üzerinden ulaştırılacaktır.

Müşteri Hizmetleri;

Kredi almak için isterseniz müşteri hizmetleri üzerinden de hareket edebilirsiniz. Telefon ile görüşmeye yaparak ya da direkt olarak şubeye giderek, ev kredisi almak istediğinizin bildirimini yapabilirsiniz.

Verilen kriterlerin sağlanması, sizin için sunulan koşulların uygun olması durumunda kredinizi talep edebilirsiniz. En kısa sürede almak istediğiniz ev kredisi için sonuç tarafınıza iletilecektir. Ev kredisi faiz oranları üzerinden yaptığınız araştırmalara göre, talebinizin oluşturulmasını sağlayarak kredinin alınmasını sağlamanız mümkündür.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu