Teknoloji

General Mobile GM 9 Pro Ekran Görüntüsü Alma

General Mobile GM 9 Pro Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? General mobile cihazlarda ekran görüntüsü almak için birkaç adımı takip etmeniz yeterli olacaktır.   Ekrandaki kopya taleplerinizin doğru karşılanmasına dikkat etmeniz önerilir.

General Mobile GM 9 Pro Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? General mobile ekran görüntüsü Gm 9 Pro cihazlarda doğru tuşlara basılarak mümkün olacaktır. Telefonların kendi markalarında model farkları bazen detaylarda değişim oluşturabilir. Genelde benzer teknikle ekran görüntüsü de alabilirsiniz.

General Mobile GM 9 Pro |Plus Model Cihazlarda Ekran Görüntüsü Almak

General Mobile GM 9 modellerinde ekran kartı almak çok kolay bir işlemdir. Basit bir şekilde iki modelde de ekrandaki görüntüyü galeri kısmına kaydedebilirsiniz. Kayıtlarınızın depolanacağı alanları boş tutarak tasarruf sağlanabilir. Ekranda depolama alanı sorunlarıyla uğraşmadan devam edebilirsiniz.

Ses kısma tuşu ve güç düğmesine aynı anda parmaklarınızla basın. Bu işlemi yaparken elinizi hemen tuşlardan çekmemeniz gerekmektedir. İki saniye boyunca elinizi basılı tutunca bir ekran sesi gelecektir. Deklanşör, fotoğraf sesi ardından kaydınızı yapabilirsiniz.

General Mobil Android cihazlarda genellikle bu yolu kullanabilir, hızlıca ekran kaydı oluşturabilirsiniz. Galeri uygulamasına bakarak çok sayıda kaydınız üzerinde düzenlemelere devam edebilirsiniz. Ekran görüntüsü kaydınız ardından düzenleme için fotoğraf üzerine tıklayın ve düzenle butonuyla devam edin. Üzerine yazı ekleyebilir, renk ve diğer kısımlarda değişiklikler oluşturabilirsiniz.

General Mobil GM 9 Plus ve GM 9 Pro modellerin ekran görüntüsü için albüm oluşturmadan önce GB yer kontrolü yapılması önerilir. Depolama alanı kontrolü sağlandığında daha verimli bir galeri kullanabilirsiniz. Karşınıza devamlı yedek depolama sorunu yazıları çıkacağı için albümlerinize yer açabilirsiniz.

Ekran görüntüsü uygulamaları indirmek isteyenler Google Play üzerinde aynı kelimeyle aratma yaparak devam edebilir. Android cihazlara uygun birçok seçenek yer almaktadır. Düzenlemeleri de aynı yerden uygulama indirerek yapabilirsiniz.

Ekran Koruyucu & Ekran Görüntüsü 

Cihazınızda ekran koruyucusu ve ekran görüntüsü ayrı uygulama alanlarıdır. Ekran koruyucularında kilitleme sonrası oluşan ve kilit öncesi arka plan değişebilir. Bu iki alanın ekran görüntüsü kilit öncesi ve arka plana göre değişir. Kilit sonrası görüntü alma işlemi genelde yapılamaz. Arka plan fotoğrafını yeniden çekmek istiyorsanız teknik değişmeyecektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu