Burçlar

Günlük ve Haftalık Burç Yorumları

 

Zodyak adı verilen gök kubbenin insanın hayatı ve karakteri üzerindeki etkilerini anlatan burç yorumları hemen herkesin ilgisini çeken bir konudur.

Çünkü geleceği bilebilmek insanın her zaman ilgisini çekmiştir. Gazetelerin yıldız falı köşeleri adı altında yıllardır hayatımızda olan bu konu günümüzde görsel medya içinde de uzun süren programlarda ele alınıyor. Eski kültürlerden beri bilinen kehanet yeteneği bugün astrologlar eliyle sürdürülüyor denebilir. Günlük ve haftalık burç yorumları ile takip edilen bu kişiler arasında ünlü olan isimler de var.

Bu yorumlar sonucunda kendiniz ve geleceğiniz hakkında iş, para, sağlık, ilişkiler gibi konularda ipuçları elde edebilirsiniz. En çok ilgiyi ise her zaman duygusal ilişkiler çeker. İnsanlar ne zaman evleneceklerini, ilişkilerinin durumlarını merak ederler.

Bu yorumlar falcılık gibi görülmesine neden olmasına rağmen astrolojinin matematiksel bir özelliği olduğu gerçeğini de ifade eder.

Gezegen Konumlarını Yorumlama

Astrolojide gezegen konumlarının yorumlanması esastır. Tüm öngörüler bunun üzerine yapılır. Bilinçli olmak için de matematik konusunda iyi olmak doğru hesaplamalar yapmak gerekmektedir. Gezegensel konuların doğru ifade edilmesi gerektiğinde birçok uzman birbirlerinden farklı görüşler ifade edebilir.

Mesela burçların yorumu okunurken yükselenin esas alınması önemlidir. Bu durumu birçok astrolog bilmez ve insanlar kendi burçlarını okuyarak “bana hiç uymuyor” diyebilirler. İşte buradaki amaç okuyucuya da doğru bilmektir Yanlış bilgi verilirse kimse okuduğu yorumları önemsemez ve astrolojinin değerini anlamaz.

Astrolojide Uzman Yorumlara Önem Verin

Astrolojide uzman yorumların ele alınabileceği internet siteleri ve bloglarda her hafta haftalık burçlar söz konusu olabilir. Bu yorumların söz konusu olduğu her an kişinin doğru analizler yapabilmesinin kolaylaşması sağlanır ve astrolojiye olan güven de artmış olur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu