Güzellik

Jennifer Lopez Saç Modelleri Nasıl Yapılır?

Jennifer Lopez Saç Modelleri Nasıl Yapılır? Jennifer Lopez ‘in dalgaları saç modelleri oldukça beğenilmektedir. Sizler de Jennifer Lopez saç modelleri nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız makalemizi okumalısınız.

Jennifer Lopez saç modelleri nasıl yapılır? sorusu Lopez’in su dalgası saç modellerini beğenenlerin ve bu saçları yapmak isteyenlerin cevabını merak ettiği bir sorudur. Jennifer Lopez saçlarını genellikle uzun ve dalgalı kullanmayı seviyor. Bu saç modelleri ile de oldukça bütünleşmiş durumda. Peki, Jennifer Lopez saç modelleri nasıl yapılır? Öncellikle bu saç modellerini yapabilmek için belli bir saç uzunluğunuzun olması gerekmektedir.

Jennifer Lopez saç modeli, günümüzde hala tercih edilen modeller arasında. Yapımı çok da zor olmayan bu modelleri her yüz şekline sahip kadın kullanabilmektedir. Tek bilinmesi gereken bu modellerin nasıl yapılacağıdır.

Jennifer Lopez Saç Modeli ve Yapımı

Jennifer Lopez genellikle saçlarını benzer şekilde yapmaktan hoşlanmaktadır. Genel olarak saçlarını düz kullanmayı değil dalgalı kullanmayı seven Lopez dalgalı saçlarını farklı şekillerde kullanmaktadır. Unutulmayan ve her zaman kullandığı 2 dalgalı saç şekli olduğunu söyleyebiliriz.

1)Dalgalı Dağınık Saç Modeli

En çok kullandığı ve en bilinen Jennifer Lopez dalgalı saç modelidir. Bu modelde saç şekli perçemli, uzun ve ortadan ayrılmıştır. Eğer böyle bir saç şekline sahipseniz tek yapmanız gereken saçlarınızı kalın bir maşa yardımı ile alt saçlarınızdan başlayarak maşa yapmaktır. Maşa yapımı bittikten sonra saçınızı ortadan ayırarak saç spreyi ile sabitlemelisiniz.

2)Yana Ayrılmış Su Dalgası Saç Modeli

Jennifer Lopez saç modeli denildiğinde akla gelen diğer bir modeldir. Bu modelde de ilk yapılması gereken bütün saçı kalın bir maşa yardımı ile maşa yapmaktır. Saç maşalama işlemini tamamladıktan sonra saçınızı istediğiniz bir yöne ayırmalısınız. Sağ veya sola doğru ayırmak tamamen sizin tercihinizdir. Saçlarınızın ayırdıktan sonra tüm saçlarınızı o yöne almalısınız. Bu işlemden sonra da ayırdığınız yönün tersindeki saçlarınızı ensenize doğru tarayarak sabitlemelisiniz. Bu sabitlemeyi yaparken sabitleyici saç spreyi ve tel tokadan yardım almanız gerekmektedir. Fakat kullandığınız tokaların saçlarınızın altında kalmasına yani görünmemesine dikkat etmelisiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu