Diyet

Patates Diyeti İle 3 Günde 5 Kilo Nasıl Verilir?

Diyet yapmak isteyenler için patates diyeti özellikle 3 günde 5 kg vermenizi sağlayabilecek diyet seçeneklerinden biridir.

Haşlanmış patates ile uygulanmakta olan patates diyeti ile 3 günde 5 kg nasıl verilir? Merak edenler diyeti ayrıntılı şekilde inceleyerek uygulama sonrasında istedikleri etkiyi elde edebilirler. Fazla kilolarınızdan koydu olmak istediğinizde özellikle kısa zamanda hızlı kilo vermek için tercih edebileceğiniz diyetler arasında yer almaktadır. Kolay uygulanabilir olması uygulamak isteyenlere avantaj sağlamaktadır.

Diyeti yalnızca 3 gün uygulamanız yeterli olmaktadır. Bu nedenle özellikle uygulamak isteyenler uygun oldukları zamanda başlayarak ara vermeden 3 gün boyunca aynı şekilde uygulama yapabilirler. 3 günden fazla uygulama yapılmaması gerekmektedir. Bünyenizin zayıf düşmesi söz konusu olabileceğinden özellikle 3 gün boyunca patates ve yoğurt diyeti uygulaması yapılmasına dikkat edilmesi gerekir.

1.Gün

Kahvaltıda ve öğle yemeğinde haşlanmış patates ile birlikte bir kase yoğurt tüketilmesi gerekmektedir. Akşam yemeğinde ise yalnızca 8 kaşık yoğurt tüketilebilir. Bu şekilde ilk günü tamamlamanız mümkündür. Bol miktarda su içmeye dikkat etmeniz önemlidir.

2.Gün

İkinci günü kahvaltıda bir kase yoğurt tüketilebilir. Öğlen yemeğinde ise haşlanmış patates ve üç kaşık yoğurt tüketilmesi gerekmektedir. Akşam yemeğinde haşlanmış patates ve sekiz yemek kaşığı yoğurt tüketimi gerekir.

3.Gün

Son gün de kahvaltıda sadece haşlanmış patates tüketilmesi gerekmektedir. Öğlen yemeğinde ise haşlanmış patates ve dört yemek kaşığı yoğurt tüketilmesi gerekir. Son olarak akşam yemeğinde dört yemek kaşığı yoğurt tüketimi ile diyet tamamlanmaktadır.

Özellikle aşırı derecede yemeye düşkün olanlar 3 gün boyunca dayanarak 5 kg verebilirler. Kısa sürede yüksek etki göstermesi nedeniyle tercih edilmekte olan patates diyeti nasıl uygulanır? Merak edenler yapacakları inceleme sayesinde ayrıntılı bilgi alabilir ve uygulama yapabilirler.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu