Yaşam

Plajda Yapılan Aktivitiler

Plajda Yapılan Aktivitiler

 

Kitesurf

Kitesurf

Şov amaçlı yapılan bir aktivitedir kitesurf namı diğer uçurma sörfü. Farklı heyecanlar arayanlar plajda  kitesurf imkânını bulabiliyor ve en çok tercih edilen spor dallarından biri olarak dikkat çekiyor.Plajda yapılan aktivitiler arasında  yeni bir adrenalin için olan kitesurf’un  ardından Kiteboardyapabilirler.

Oldukça zevkli ve eğlenceli olan kitesurf, pek adı duyulmamış olsa da oldukça da popüler olan bir spor dalıdır.

Jet Ski

Jet Ski

Deniz üzerinde oturularak hız yapılan tek kişilik motordur. Hız severlerin ve yeni bir heyecan arayanların en çok tercih ettiği Jet Ski herkese bambaşka bir adrenalin sunuyor.

Su Kayağı

Su Kayağı

Su üzerinde, her iki ayağında da kayak tahtası olan kişiyi, bir hız motorunun çekmesiyle yapılır. Plajlara gelen ziyaretçilerden pek çoğu su kayağı ile yeni bir heyecanı tadıyor. Gün boyunca dilediğiniz gibi eğlenebileceğiniz plajlarda  tercih edebileceğiniz en iyi aktivitelerin başında geliyor.

Wakeboard

Wakeboard

Su kayağının tek bir board üzerinde yapılan şeklidir. Plajın elverişli sularında yeni heyecanlar arayanlar için en uygun spor dalı haline gelmiş olan Wakeboard Spor severlere farklı bir an sunuyor.

Muz Rüzgarı

Muz Rüzgarı

Muz şeklinde şişme bir bot üzerine arka arkaya oturan kişileri hız motorunun deniz üzerinde hızlanarak ve farklı yönlere çekerek suya düşürmesiyle yapılan bir eğlencedir. Farklı bir eğlence ile turistleri kendine çeken Muz, yeni bir heyecan arayanların göz bebeği haline gelmiş. Plajların  su sporları için elverişli denizinde eğlenceli bir an için Muz sizleri bekliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu