Sağlık

Şeyma Subaşı’nın Gelinliği

Acun Ilıcalı’yla nikah masasına oturan Şeyma Subaşı gelinliği ile son dönemde özellikle konuşulan konular arasında yer alıyor. Gelinliğin modelinin yanı sıra özellikle fiyatı duyanların şaşkınlık yaşamasına neden oluyor. Sosyal medya aramalarında en sık yer alan isimlerden biri olan Şeyma Subaşı gelinliği sayesinde beğeni rekorları kırmaya devam ediyor. Düğün boyunca dört farklı kıyafet giyen Şeyma Subaşı her kıyafetiyle büyük ilgi gördü.

Şeyma Subaşı Gelinlik Tercihi

Özellikle düzenlenen düğün konseptine göre tercih etmiş olduğu birbirinden farklı model seçenekleri sayesinde sosyal medyada büyük ilgi gören Şeyma Subaşı gelinlik seçimi nikah, nikah sonrası yemek, düğün ve düğün sonrası parti için dört ayrı kıyafetle yaptı. Her organizasyonda farklı bir kıyafet tercih etmesi özellikle büyük ilgi görmesini sağladı. Tercih etmiş olduğu kıyafet seçenekleri arasında özellikle gelinliği beğeni rekoru kırdı. Tercih etmiş olduğu her kıyafet farklı bir markanın imzasını taşıyor. Kat kat türlerden hazırlanmış olan elbisesi Zimmermann markasına ait.

Şeyma Subaşı’nın Düğün İçin Gelinlik Seçimleri

Nikahta farklı bir kıyafet tercih ederken nikah sonrasında düzenlenen yemekte farklı bir kıyafet ile organizasyona katılan Şeyma Subaşı aynı zamanda bir gün sonra yapılan düğün ve düğün sonrası kutlama içinde iki ayrı kıyafet tercih etti. Düğünde kullanmış olduğu gelinliği özellikle fiyatıyla büyük ilgi gördü.

Gelinliğini Vera Wang sonbahar kış 2017 modasında yer alan koleksiyondan tercih etti. Düğünde tercih etmiş olduğu gelinliği markanın 2017 yılında sonbahar ve kış kreasyonu için hazırlamış olduğu gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Tercih ettiği gelinliklerin yanı sıra aynı zamanda aksesuar seçenekleri de farklı markaları ait. Sosyal medyada yoğun ilgi gören isimler arasında yer alması özellikle son dönemde yaşanan düğün sayesinde takipçi sayısının da artmasını sağladı.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu