Yaşam

Sıkışan Fermuar Nasıl Açılır?

 

Kadınların ve erkeklerin günlük hayatta sık karşılaştıkları durumlardan biri olan fermuar sıkışıklığı basit birkaç yöntem ile anında açılır.

Sıkışan Fermuar Açma Yöntemleri

Günlük hayatta kullanılan kıyafetlerdeki fermuarlar sıkıştığı zaman sıkışan fermuar nasıl açılır sorununu insanlar sık bir şekilde sorar. Bu sorundan kurtulmak artık oldukça kolaydır. Kimi zaman giyilecek kıyafete karar verilir. Tam kıyafet giyilecekken fermuarının açılmadığı fark edilir. Kimi zaman ise kişilerin üzerindeki kıyafetlerin fermuarları sıkışır. Bu durumda da kişiler kıyafetlerini çıkaramazlar. Kıyafetler giyilmek ya da çıkarılmak istendiğinde oluşan fermuar sıkışıklığını gidermenin yolu son derece basittir. Birkaç yöntem kullanarak yaşanılan sıkışıklık tamamen ortadan kalkar.

Oje Yardımı İle Fermuar Açma

Kadınlar fermuar sıkışıklığı ile yaygın bir şekilde karşılaşır. Yaşanılan bu sıkışıklığa karşı da son derece pratik bir yöntem olan oje kullanılır. Oje yardımı ile fermuar açma için öncelikli olarak fermuarı boyamak için bir ojeye ihtiyaç duyulur. Özellikle bu oje fermuar ile aynı renkte olursa daha çok işe yarar. Kıyafetteki fermuarın açılmadığı durumlarda öncelikli olarak ojeyi fermuara sürmeniz gerekir. Bu uygulama sonucunda oje kuruduğunda fermuar da açılır. Son derece kolay bu uygulama ile siz de sıkışan fermuar derdine son verebilirsiniz.

Mum Yardımı İle Fermuar Açma

Sıkışan fermuarı açmak için kullanılan yöntemlerden biri de mumdur. Mumu sıkışan fermuara iyi bir şekilde sürdükten sonra fermuarın daha kolay bir şekilde açıldığına şahit olabilirsiniz. Siz de basit birkaç yöntem ile istediğiniz kolaylığı elde edebilirsiniz.

Kuru Sabun İle Fermuar Açma

Kuru sabun fermuar açma yöntemleri arasında en fazla tercih edilen yöntemdir. Bu yöntem sayesinde de kolay bir şekilde sıkışan fermuarın açıldığına şahit olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu