Burçlar

Yay Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri

Yay Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Yay burçları için çok gezenti tabirini kullansak sanırız yanlış olmaz. Gelmeye de meraklıdırlar, gitmeye de… Ele avuca sığmaz bir burçtur o. Çok gezen de bilir çok okuyan da bilir, mottosudur.

Yay Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Hem gezer hem okurlar, sosyal zekâları çok gelişmiştir. Köy yanar, deli taranır gibi görünseler de felsefi düşünceleri ile göze çarparlar. İdealist ve zekilerdir. İstedikleri olana kadar dünyayı size dar ederler çünkü muhtemelen milyon kere aynı şeyi tekrarlıyor olacaklardır. Dağınıklık Yay burçları ile özdeşleşmiştir. Evlerini de kafalarını da kolay toparlayamazlar. Aynı anda birçok konu ile ilgilenip fikir yürütebilme kabiliyetleri vardır. En önemli özelliği olan yemek, onların vazgeçilmezleridir. Sürekli aç hissederler ve acıkınca da biraz agresif davranabilirler. Neşe dolu, eğlenceli, hayattan zevk almasını bilen bir burçtur. Bir yerde kahkahalar havada uçuşuyorsa orada bir Yay burcu vardır, demektir. Burçlara dair her şey konuşuluyorsa Yay burcu yazılmaz, yaşanır demek doğru olacaktır.

Yay Kadını

Jüpiter’in yönetici gezegeni olması, onu burçların en şanslısı hâline getiriyor. Değişken bir ruha sahip olduğu için rutin olan şeylere ayak uyduramaz. Çok cesur ve sürekli bir şeyler öğrenme isteği içindedirler. Enerjisine ayak uydurmak hiç de kolay değildir. İnsanlardan sürekli olarak övgü bekler, tasdik edilmeyi umar. Ateş grubu bünyesinde yer aldığı için sabırsızlık özelliği ile ön plâna çıkarlar. Hemen ve hızlı şekilde istediklerine erişmek arzusundadırlar. Eve dama sığmaz, elinden gelse uyumadan zaman geçirmeyi tercih eder. Yay kadını, yapışkan kişiliklerden hiç hoşlanmaz çünkü özgürlüklerine çok düşkündürler.

Yay Erkeği

Ateş grubunun en eğlencelisi olan Yay erkeği, eğlenceli ve maceracı bir ruha sahiptir. Dikkatsiz, dağınık ve biraz da tutarsız olarak bilinirler. Çok sık fikir değiştirirler. Düşüncelerinin yargılanmasından hiç haz etmezler. Değişik insanlar tanımayı, değişik diller öğrenmeyi ve farklı kültürler ile haşır neşir olmayı inanılmaz severler. Şans kapılarını çalmaz zira hep onlarladır zaten. Dünyada Yay erkeği olmasaydı her şey çok sıkıcı olurdu. Bir Yay babasına sahipseniz çok şanslısınızdır. Dünyanın en eğlenceli babası sizinkidir. Bir Yay burcu eşiyseniz de bavulunuz kapının önünde hazır olsun çünkü hangi saatte nereye gideceğiniz belli olmaz.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu