Diyet

Yaza fit bir şekilde merhaba

YAZA FİT BİR ŞEKİLDE MERHABA

 

 

Yaza merhaba demek üzereyken sağlıklı bir şekilde zayıflamayı sanırım hepimiz isteriz. Bunun için en sağlıklı kürleri size anlatacağım. Doğal yollarla zayıflamak bize artı keyif verecektir . Kolayca ulaşabileceğimiz ve güvenle tüketebileceğimiz bu kürler bayanlara kısa sürede yardımcı olacaktır. Yıllardır tedavilerde kullanılan bitkiler şimdide bize zayıflama yolunda eşlik edecek.

İlk olarak en kolay edinebileceğiniz maydonoz kürüyle başlayalım. 15-20 tane maydonuzu sapları olmadan havanda iyice ezelim, ezdikten sonrada içine yarım limonu ekleyelim ve karıştıralım ki iyice harmanlansın. Bu kürü kahvaltıdan yarım saat önce tüketin ve üzerine bir bardak su için. 15 gün boyunca aralıksız için . Bir hafta ara verin ve sonrasında 15 gün sürekli olarak uygulayın. Ve bu kürü 4-5 ay devam ettirin çok faydası olacaktır .

Şimdide yine etkili bir küre değinmek istiyorum. Ceviz kürüyle devam edelim . Bu kür için 5 tane kabuklu cevizi üzerini geçecek şekilde elmalı sirke içerisinde 2 gün bekletelim. Daha sonra o cevizleri ikiye bölelim ve 5lt suya koyup  10 gün boyunca karanlık bir yerde bekletelim ve sonunda kürümüz oldu. Sabah akşam birer bardak tüketmenizde yarar var afiyet olsun…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu