Diyet

Yeşil Fasulye Salatası Diyet Şekli

 

Kadınların severek tükettiği yemeklerin başında olan yeşil fasulye ile fazla kilolarınızdan kurtularak istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.

Yeşil Fasulye Salatası Diyeti

Kısa sürede kilo vermek isteyenler yeşil fasulye salatası diyeti ile arzu ettiği ideal kilosuna ulaşır. Yeşil fasulye hem sağlıklı hem de yağ yakıcı özelliği olan bir besindir. Bu nedenle de sofraların vazgeçilmez yemeği arasında yerini alır.

Yeşil fasulye, diyet yapan kadınların en fazla tercih ettiği yiyecektir. Çünkü diyet esnasında düşük kalorili ürünler tercih edilir. Hem tok tutan hem de düşük kalori veren yiyecekler sayesinde de hızlı bir şekilde kilo vermek olanaklıdır. Yeşil fasulye de az kalorisi sayesinde kadınların yağlarını yakan bir yiyeceğe dönüşür. Ayrıca yeşil fasulye kişinin açlık hissi önünde de engel oluşturur. Böylece uzun yeşil fasulye tükettikten sonra uzun bir süre tekrar bir şey yeme ihtiyacı hissetmezsiniz.

Yeşil fasulye yemekleri yerine salatasını tüketme, diyet yapanlara daha çok önerilir. Çünkü yeşil fasulye ile daha kolay bir şekilde kilo vermek için herhangi bir yağ ve tuz ile işlem görmemelidir. Yeşil fasulye salatası diyet şekli sayesinde kilo vermek hızlı ve sağlıklı olur.

Yeşil Fasulye Salatası Yapılışı

Hem lezzetli hem de sağlıklı bir yeşil salata tarifi için gerekli malzemeler içerisinde bir kilo yeşil fasulye bulunur. Ayrıca iki çorba kaşığı zeytinyağı, iki çorba kaşığı üzüm sirkesi, 2 çorba kaşığı bal, yarım çay kaşığı tuz, bir tutam kekik ve karabiber ve yeşil taze soğan da gereklidir. Yeşil fasulye salatası yapılışı için yeşil fasulyeleri biraz yumuşayana kadar haşlayın. Daha sonra tüm malzemeler ile karıştırarak salatayı tüketebilir ve fazla kilolarınızdan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu