Yaşam

Yüksek Bel Pantolonlar Hala Revaçta!

Yüksek Bel Pantolonlar Hala Revaçta!

2015 Sonbahar pantolon modası incelendiğinde yaz döneminde olduğu gibi yüksek bel pantolonlar konusunun ön plana çıktığı görülmektedir. Bu konuyla ilgili hemen her yerde değişik modeller karşımıza çıkmaktadır. Yaz dönemine adeta damgasını vuran yüksek bel modası aynı şekilde önemini korumaktadır. Sokak stilleri arasında bu tarz pantolonların son derece büyük bir önemi vardır.

Yüksek Bel Pantolonlar Hala Revaçta!

Yüksek bel pantolonlar konusunda son derece önemli tasarımcıların farklı ürünleri kreasyonları süslemeye devam etmektedir. Birbirinden önemli defilelerde bu tarz pantolonlar karşımıza çıkmaktadır. Bu tarz pantolonlar tercih edilirken birçok önemli nokta göz önünde bulundurulmalıdır. Özellikle fiziksel yapınıza göre karar vermeniz son derece önemlidir. Bu noktayı göz önünde bulundurmamanız olumsuz sonuçlara yol açabilir.

Yüksek bel pantolonlar konusunda özellikle jean ön plana çıkmaktadır. Jean pantolonlarda yüksek bel modası devam etmektedir. Bu tarz pantolonlarda açık tonların ön plana çıktığını görmekteyiz. Bunun yanı sıra, tayt pantolonlarda da yüksek bel modası karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Bu tarz pantolonlar özellikle genç nüfus tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Yüksek Bel Pantolonlar Hala Revaçta!

Yüksek bel pantolonlar ile birlikte şıklık yakalamanız mümkündür. Bu konuda tercih edeceğiniz gömlek ya da t-shirt tercihi de son derece önemlidir. Bu tarz pantolonlar ile birlikte genellikle kısa gömlekler ya da t-shirtler tercih edilmektedir. Bel yüksekliğinin görünmesi açısından bu tercih yapılmaktadır. Ayrıca bu tarzın sportif bir görüntü kattığı da göz ardı edilmemelidir.

Yüksek bel pantolonlar ile dikkat çekici bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu tarz pantolonlarda genellikle dar kesim tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra cep detaylı olan ya da düz olan modeller de yer almaktadır. Tercihte bulunurken her türlü ayrıntıya dikkat etmeniz durumunda elde edeceğiniz sonuç olumlu olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu