Teknoloji

Akıllı Saatin Özellikleri Ve Kullanım Alanları Nelerdir?

Akıllı Saatin Özellikleri

 

Akıllı saatlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Telefonlarınızı kullandığınız alanların hepsine akıllı saatlerinize dâhil edebilirsiniz.  Akıllı saat ile spora gidebilir veya ders çalışabilirsiniz. Sporda adım sayıcı olarak kullanmak işinizi çok kolaylaştıracaktır. Ders çalışırken işlem yapmanız gerektiğinde hesap makinesi ile işlem yapabilirsiniz. Gelen mesajları okuyup mesaj gönderebilirsiniz. Arama yapabilir ve aramalara cevap vererek görüşme yapabilirisiniz. Alarm kurarak yanı başınızda ki akıllı saat ile uyanabilirsiniz. Akıllı saat ses kaydeder ve hoparlörü ile sizlere dinleme imkânı sunar. Kamerası vardır ve yüksek kaliteli fotoğraflar çekmenizi sağlar. Video çekip kaydedebilirsiniz veya paylaşabilirsiniz sosyal ağlarda. İnternete girebilir ve araştırma yapabilirsiniz. Sürekli eliniz de telefonla gezmek zorunda kalmazsınız.

Akıllı Saat İle Telefon Görüşmesi Yapılabilir Mi?

Akıllı Saat İle Telefon Görüşmesi

Akıllı saat ile telefon görüşmesi elbette yapılır. Zaten akıllı saatin amacı telefonun yaptığı işlemleri yapabilmektir. Akıllı telefonunuz ile senkronizasyon ettiğiniz akıllı saatiniz uyumlu çalışır ve bildirimleri gösterir. Bluetooth açık olduğu sürece telefonunuza gelen çağrıları görebilir ve cevaplayabilirsiniz. İstediğiniz zaman arama yapabilir ve sevdiklerinizin sesini duyabilirsiniz. Telefon görüşmesini, sessiz bir ortamdaysanız hoparlör yardımı ile yapabilirsiniz. Fakat gürültülü ortamlarda sesin dışarı verilmesi sağlıklı bir iletişimi engeller. Kulaklık yardımı ile telefon görüşmelerinizi akıllı saat ile sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

Akıllı Saat İle Müzik Dinlemek

Akıllı Saat İle Müzik Dinlemek

 

 

 

 

 

Akıllı saatler ile müzik dinleyebilir ve kaydedebilirsiniz. İster hoparlör ile sesi dışarı verip dinleyin. İsterseniz de kulaklık takarak müzik dinleyin.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu