Moda

Kalem Etek Kombinleri

Ofis tarzının en önemli parçası olan kalem etek kadınların son derece şık bir görünüm içerisinde bulunmasına yardımcı olur.

Kalem Etek ve Bluz Uyumu

Kadınlar iş hayatında kalem etek kombinleri konusunda yardım almak ister. Bunun için de yapılması gereken kalem etekleri vücut formunuza uygun hale getirerek istediğiniz kombini oluşturmaktır.

İş hayatında kadınlar genellikle klasik tarz bir giyim tercih eder. Klasik giyimde de kadınlar daha çok kalem etekleri kullanır. Bu sayede de kadınlar istedikleri ofis şıklığına ulaşır. Bunun için yapılması gereken tek şey kadınların en doğru parçaları tercih etmesidir.

Kalem etekler hem gömlekler hem de bluzlar ile tercih edilir. Bu sayede de yaz kış her zaman kullanılabilen kıyafetler olmasını ortaya çıkarır. Kalem etekler klasik bir tarz olduğu için üzerine giyilen bluzun da klasik bir tarz olması gerekir. Genellikle de düz renklerdeki bluzlar ya da kolları hareketli olanlar tercih edilir. Yaka ya da sırt detayı olan bluzlar ise kalem eteklere ekstra güzellik katar. Kalem etek ile bluz uyumu noktasında renklerin de önemi büyüktür. Renkler her zaman doğru bir şekilde bir araya getirilmelidir. Eğer kalem etek renkli ise düz bir bluz bu noktada daha doğru bir seçim olur. Ancak eğer kalem etek düz bir renk ise bu durumda da aynı tonları da içinde barındıran renkli bir bluz de tercih edilir.

Kalem Etek Ayakkabı Uyumu

Kalem etekler her zaman stiletto ayakkabılar ile son derece şık bir görünüm sunar. Ancak kış aylarında kalem etekler çoraplar ile tercih edilmeye başlar. Kalem etek ayakkabı uyumu da bu noktada çizme ve bot şekilde de kadınların kullandığı alternatif olur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu