Sağlık

Panik Atak ve Depresyona Karşı Ispanak Kürü

Panik Atak ve Depresyona Karşı Ispanak Kürü

Psikolojik olarak günlük hayatta yaşanan olaylar ya da üstesinden zor gelinen problemler kişiyi depresyona sürükleyebilmektedir. Fazla hassas kişilerin en büyük problemi arasında yer alan panik atak ise kişinin hayatını her an tetikte geçirerek adeta zindana çevirebilmektedir. Panik atak ve depresyona karşı sabah ve akşam olarak uygulayacağınız kürler ile ağır ilaç tedavileri uygulamak yerine doğal yöntemlerle kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Ancak doktorunuzun uyguladığı tedavi yanında aşağıda vereceğimiz kürleri destekleyici ürün olarak kullanmanız önerilir.

Sabah uygulayacağınız ıspanak kürü

Malzemeler

6-7 yaprak ıspanak(taze)

10 dal kadar maydanoz(saplarıyla birlikte)

3 su bardağı kaynamış su

Sabahları ıspanak kürü nasıl tüketilir?

Ispanak ve maydanozları suyun içerisine alarak 3-4 dakika kadar kaynatın ve ılıyana kadar demlemeye bırakın. Süzerek bu karışımın suyunu ılık veya soğuk olarak tüketin.

Akşam uygulayacağınız ıspanak kürü

Malzemeler

6-7 yaprak ıspanak(taze)

8-10 yaprak tere(taze ve saplarıyla birlikte)

2.5-3 su bardağı su

Akşamları ıspanak kürü nasıl tüketilir?

Ispanak ve tereyi suyun içerisine alarak 3-4 dakika kadar kaynatın. Demlenmesinin ardından süzerek ılık veya soğuk olarak akşamları bu karışımı tüketin.

Sabah ve akşam uygulayacağınız kürü kendinizi kötü hissettiğiniz zamanlarda dilerseniz her gün uygulayabilirsiniz. Düzenli uygulama sonrası faydasını belirgin derecede göreceğiniz ıspanak kürü ile derin bir rahatlama hissedecek ve zihninizdeki tüm olumsuzluklardan yavaş yavaş sıyrılarak hayatın tadını çıkarabileceksiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu