Teknoloji

VPNhub uygulaması nedir? VPNhub nasıl kullanılır?

 

Dünyanın yetişkin içerik sağlayıcısı olarak bilinen PornHub, ilginç bir karar alarak kendi VPNhub uygulamasını devreye sokmaya başladı. Şimdi VPNhub uygulaması nedir? VPNhub nasıl kullanılır? Sorusunun cevabını arayacağız.

VPN Hub

PornHub tarafından sunulmuş olan uygulama diğer VPN servisleri ile aynı işlevi görmektedir. Yeni diğer popüler VPN servislerinde olduğu gibi işlem görmektedir. Ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı seçeneği yer alan bu uygulama, çoktan Google Play Store ve App Store‘da damga vurmaya devam ediyor..

Ücretsiz Versiyon

Uygulamanın ücretsiz olarak paylaşılan versiyonu belli kısıtlamalar ile gelmektedir. Web üzerinde yasak olmadan dolaşabilmenize yardımcı olan bu versiyonu sadece mobil uygulama ile kullanılmaktadır. Sınırlamalar ise hızlı sunucu alanlarına ulaşma, reklamları engellememe ve daha fazla bölge olarak çeşitlilik göstermektedir. Bununla beraber uygulamayı yine de kullanabileceğinizi ve web üzerinde takip edilmeye gerek kalmadanyasaklı

yapabileceksiniz.

Ücretli Versiyon

Ücretsiz versiyon size yeterli gelmemesi durumunda ise aylık olarak belli bir miktar ödeyerek uygulamanın tüm özelliklerini kolayca kullanabilirsiniz. Masaüstü versiyonda ise ücretsiz seçeneği olmamasından dolayı mecburi olarak uygulamayı Premium olarak kullanmanız gerekir. Peki, ücret ödeyince hangi özellikler açılmaktadır?

  • İnternet üzerinde reklamları kolayca engelleyebilirsiniz
  • Daha fazla alana ulaşabilir ve Amerika üzerinden VPN’e bağlanma sıkıntısından tam anlamı ile kurtulabilirsiniz.
  • Daha hızlı sunuculara kolayca erişebilirsiniz.

Eğer yıllık olarak uygulamaya abone olmanız durumunda, toplam olarak yüzde 30’luk bir karınız olmaktadır. Elbette uygulamanın performansını net olarak tam anlamı ile görmeden bu paraları vermek istemeyebilirsiniz. Bu nedenle bir de deneme sürümü yer almaktadır. VPNhub deneme sürümünde 7 gün boyunca tam anlamı ile ücretsiz bir şekilde tüm özellikleri kolayca kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu