Moda

Brunch Kombininiz Hazır Mı?

Kahvaltı ya da brunch randevularında ne giyineceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız size brunch kombinleri önerilerimize göz atabilirsiniz.

Son yıllarda batıya özenme durumunun artış göstermesi, brunch merakını da arttırdı. Bu yüzden kombin seçimlerinde hangi parçaların öne çıkacağını da doğru anlamak gerekiyor. Nitekim kahvaltılara tayyör giyinip gelenler bile oluyor. Bu durumlarla karşılaşmamak için doğru kombinleri doğru kıyafetlerle yaparak, kendinizi “rahat” hissedeceğiniz seçimler yapabilirsiniz. Kahvaltıya giderken ne giyilir ne giyilmez bilmek isteyenler için kombin önerilerimiz oldukça dikkat çekici olacak. Abartmamak kaydıyla neredeyse her tarz sahibinin tercih edeceği kıyafetler, şık görünmenizi sağlayacaktır.

Şık Görünebileceğiniz Brunch Kombinleri

Hva soğuksa deri bir ceket, yüksek bel bir etek ya da pantolon, salaş br bluzla kombinlenebilir. Elbette ki ayakkabı seçiminizi kesinlikle spor ayakkabıdan yana yapmanız da uygun olacaktır.

Havalar güzelse daha fazla kombin alternatifiniz olacaktır. Öncelikle kot pantolon ve Basic bluz kombinleri, spor ayakkabılarınızla tercih edilebilir. Brunch kombinleri olarak tercih edeceğiniz kıyafetlerde etek seçecekseniz, yine aynı kombini oluşturabilirsiniz.

 Hangi Parçalardan Uzak Durmanız Gerek?

Kahvaltıda resmi takımlar ve topuklulardan uzak durulması uygun olacaktır. Amaç rahat ve konforlu bir kıyafet seçimidir. Bu yüzden olabildiğince rahat olan kıyafetleri seçmeniz gerekmektedir. Doğru seçimleri yapmak aslında basit düşünmekten geçiyor. Tabi ki eşofmanınızı çekip gelin demiyoruz ama “rahat” kavramını ifade edecek parçalar elde etmeniz gerekecektir.

Doğru kıyafet seçimlerinde brunch kombinleri tercih etmek isterseniz açık renk bir bluz, bol bir pantolon ya da jean gibi modeller tercih ederek her zaman uygun bir katılım sağlamış olursunuz. Kilo sorunu olanlar için durum biraz zor olurken erkek kıyafetlerini seçebileceklerini söyleyebiliriz. Koyu renk kıyafetler ve salaş giysiler tercih ederek kendinizi günlük bir stille öne çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu