Teknoloji

CES 2015’in İlgi Çekici Telefonu Saygus V2

CES 2015’in İlgi Çekici Telefonu Saygus V2

Depolama alanı şampiyonu olarak bilinen Saygus yeni modelinde de sınırları zorluyor. Bir bilgisayar kadar depolama alanı hedefleyen Saygus V2 micro SD kart ile birlikte tam 320 GB hafıza alanına ulaşıyor. Bu alanda neredeyse bütün telefonları geride bırakan Saygus V2 oldukça ilgi çekici.

Iphone 6 Plus‘dan Daha Yoğun
445 pp ekran yoğunluğuna sahip olan Saygus V2 sınırları zorlayarak Iphone 6 plus telefonunu geride bıraktı. 5 inç ekrana sahip olaan ve Full HD çözünürlüğü bulunan Saygus V2 güneş ışığında dahi iyi bir görünüm vaat ediyor. Gorilla Glass 4 kullanılan ekran oldukça sağlam. Ekran kenarlarında bulunan plastik madde ile darbelere karşı önlem alınan Saygus V2 oldukça sağlamlaştırılmış. 141 gram ağırlığı bulunan Saygus V2 ortalama bir ağırlığa sahip. Telefonun kapağında bulunan desen şeklindeki anten kablosuz radyo bağlantısını güçlendirmeye yarıyor. IPX7 sertifikası da bulunan Saygus V2 suya karşı da dayanıklı.

İyi Bir Kamerası Var
Üst düzey bir telefon olan Saygus V2 kamerası ile de üst düzey olduğunu gösteriyor. 21 megapiksel arka ve 13 megapiksel ön selfie kamerası ile oldukça iyi bir deneyim vaat ediyor. Bunun dışında 2.5 Ghz işlemci hızı bulunan Saygus V2 Qualcomm Snapdragon 801 işlemci kullanıyor. Telefonun eki yönü olarak iki adet 128 GB micro SD kart ile 320 GB olabilmesi bu durumun kötü olasının nedeni ise 128 GB micro SD kartların oldukça pahalı olması.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu