Sağlık

Profiloplasty İle Yüzünüzde Altın Oranı Yakalayın

Profiloplasty ile yüzünüzde altın oranı yakalayın denildiğinde bunun nasıl olacağı merak edilse de gelişen teknoloji bu tarz uygulamaları son derece kolay hale getirmektedir.

Son dönemlerde merak edilen bir konu olan altın oran burnun, gözlerin, kaşların ve dudakların arasındaki mesafelerin uyumu şeklinde tanımlanmaktadır. Bu mesafede istenilen uzaklığın yakalanması pek çok kişi tarafından istenen bir durumdur. Yüzde altın oranı yakalamak için en etkili yollardan biri profiloplasty olarak belirtilmektedir. Profiloplasty uygulaması yüzde yapılan herhangi bir uygulamanın diğer tüm uzuvlar ile uyumlu hale getirilmesi olarak açıklanmaktadır.

Günlük yaşamda pek çok insan genel beğeniye sahip bir yüze sahip olmak istemektedir. Bunun için büyüğün küçüğe oranı olarak da tabir edilen altın orana ulaşmak için çaba sarf edilmektedir. Profiloplasty yöntemi ile kişinin yandan görünümü düzgün hale getirilmektedir. Bu noktada asıl belirleyici işlem burun üzerinde yapılmaktadır.

Profiloplasty İle Altın Oranı Yakalamak

Profiloplasty uygulaması yüzü bir bütün olarak değerlendirmektedir. Yanı burun dudak açısı, çene boyun açısı, alın burun açısı ve bu gibi mesafelerin ölçülerine bakılmaktadır. Örneğin burun ameliyatı yapılıyorsa bu mesafenin çene ile uyumlu olmasına özen gösterilir. Profiloplasty uygulaması genellikle alın, kaş, burun, dudaklar ve çene için uygulanmaktadır. Buna ek olarak gıdı bölgesi ve kulaklar için de profiloplasty uygulaması yaptıran kişiler vardır. İlk bakışta matematiksel bir işlem gibi de görünen bu uygulama doğru yapıldığı takdirde sanat haline dönüşmektedir. Bunun için plastik cerrah tarafından detaylı muayene yapılması ve bunun sonucunda hangi işlemlerin uygulanması gerektiği belirlenmektedir. Yapılan uygulama uzun vadede tatmin edici sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Tüm işlemler bir arada yapıldığından dolayı ameliyat ve iyileşme süreci tek seferde halledilmektedir. Dolayısıyla Profiloplasty ile yüzünüzde altın oranı yakalayın diye önerilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu