Moda

sokak modası

Büyük değişikliklerin yılı olacak 2018’de muhteşem parçalar ve stiller modanın kalbini hızlandıracak. Özellikle sokak stiline kazandırılan yeni parçalarla sokakların hazası biranda podyuma dönüşecek.

çantalar, ayakkabılar ve jeanlerle 2018 yaz modası için siz de kendinizi hazır hissedeceksiniz.

Sokak Stilinin Trendi Hasır Çanta

Sadece plajlarda görmeye alışkın olduğumuz hasır çantalar, sokak modasında yerini aldı. Hollywood starlarının sokak modasına kazandırdığı hasır çantalar, en ünlü markaların 2018’in koleksiyonlarında yerini almaya başladı. Her renk ve kalıpta karşımıza çıkan hasır çantalar, hasır ayakkabı ya da şapkalarla kullanıldığında bambaşka bir hava katıyor.  Farklı formlarda hazırlanan hasır çantalara özellikle deri ve kumaş detaylarının eklenmesi sokak modasını kalbin vuruyor. Reese Witherspoon, Jessica Alba, Maisie Williams, Michelle Williams gibi isimlerinde kullandığı hasır çantalar farklı formlarıyla ünlü ünsüz birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Boyfriend Jean’e Kesik Paçalar Çok Yakışacak

Geçtiğimiz yıl oldukça revaçta olan boyfriend jean bu yılda gözde parçalar arasında. Özellikle sokak modasına yeni kazandırılan kesik paçalarla hoş ve oldukça gösterişli bir görüntü sağlayan boyfriend jean iki renkli ya da yamalı tercih edildiğinde şık bir görüntü yakalamanıza olanak sağlayacaktır. Kelebek, çiçek ve kedi  gibi işlemelerle şık ve daha gösterişli bir görüntüye sahip olan boyfriend jeanleri düz bir tişört ile kombin edebilirsiniz.

Kot Elbiselerle Her An Davetlere Hazır Olun!

Hem rahat giyinmek hem de her an bir davete katılacakmışsınız gibi sokağa çıkmak istiyorsanız tercihinizi kot elbiselerden yana kullanmalısınız. Straplez, düşük omuz, bebek yaka, A kesim midi kot elbise ve jile kot elbise gibi formlarda tercih edebileceğiniz kot elbiselerle ferah ferah dolaşabilirsiniz. Üstelik küçük bir dokunuşla en özel anlarınızda da çok şık ve gösterişli bir hale getirebileceğiniz kot elbiseleri gardırobunuzdan eksik etmemenizi öneririz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu