Moda

Zayıf Gösterecek Giyim Önerileri Nelerdir

Zayıf gösterecek giyim önerileri erkek olsun kadın olsun bütün herkes oldukça çok araştırdıkları konuların arasında yer almaktadır.

Zayıf gösterecek giyim önerileri oldukça fazla olmaktadır. Herkesin ufak da olsa kusurları vardır. Her zaman vücutlarımız fit olmaz. Bundan dolayı da nasıl giyinmelisiniz ve nasıl zayıf görünebilirsiniz araştırılan bir konu olmaktadır. Kilo çok önemli bir sağlık sorunu olmaktadır. Fakat manken gibi de olamayız. Zaman içerisinde kilolardan kurtulmak mümkündür. Önemli olan bunu istemek ve hedeflemektir. Zayıf görünmek için hafif ve ufak hileler ile zayıf gözükebilirsiniz. Zayıf gösterecek giyim önerisinden bahsedeceğim.

Zayıf Gösterecek Giyim Önerileri

Zayıf gösterecek giyim önerileri çok basit olmaktadır. İlk önce kendi bedeninizi tanımanız gerekir. Bedeninize uygun kıyafetler tercih ettiğiniz zaman zarif görünmek çok kolaydır. Giyim önerileri;

1-Yaka detayına çok dikkat etmek gerekir. Seçtiğiniz kıyafetlerin yakalarına çok dikkat etmeniz gerekir. Kıyafetin yakası her zaman sizin görünüşünüzü etkilemektedir. Bundan dolayı yuvarlak yaka ve kayık yakalardan uzak durmalısınız. Her zaman V yaka kıyafetler zarif gösterecektir.

2-Göbeğinizi kapatacak bol giysiler seçmelisiniz. Göbek problemi en çok elma tipi vücuda sahip olanların problemi olmaktadır. Her zaman göbeği olan kişilerin alt bölgeleri ince olmaktadır. Bundan dolayı kıyafet seçimi yaparken bol seçmelisiniz. Alt bölgeyi ön plana çıkaracak kıyafetler seçilmelidir. Asla likralı kıyafetler giyilmemelidir. Bunun sebebi ise göbeğiniz çok belli olacaktır.

3-Siyah renginden asla vazgeçmeyin. Kararsız kaldıysanız kıyafet konusunda mutlaka siyah tercih edin. Siyah kıyafetler her zaman hem zayıf hem de şık olmaktadır.

4-Enine çizgili kıyafetlerden uzak durun. Çizgili kıyafet giymek isterseniz mutlaka boyuna doğru olan çizgileri tercih edin. Hem daha uzun gözükecek hem de daha zayıf gözükürsünüz. Boyuna çizgili pantolon veya boyuna çizgili bir tunik-gömlek giydiğiniz zaman istediğinizden daha zayıf görünebilirsiniz.

5-Mutlaka yüksek bel tercih etmelisiniz. Her zaman yüksek bel pantolon ya da etek zayıf gösterecektir.

6-Likralı ve vücudunuzu saracak kıyafetler asla tercih etmeyin. Çünkü vücudunuzu saracağı için bütün vücut hatlarınız çıkacak ve kilolarınız belli olacaktır. Bundan dolayı daha dökümlü ve bol kıyafetler tercih etmelisiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu