Ekonomi

Puan Kazandıran Kredi Kartları Hangileridir?

Puan kazandıran kredi kartları hangileridir? Adlı başlığımızda hangi kredi kartı ile daha çok para puan kazanabileceğinizden bundan bahsedeceğiz. İşte detaylar makalemizde yer almaktadır.

Puan kazandıran kredi kartları hangileri? Sorusu kredi kartı kullanırken tasarruf yapmak ve avantajlardan yararlanmak isteyen kullanıcıların merak ettiği konuların başında geliyor. Ödemelerde taksit imkanı ve nakit para taşımamamızı sağlama gibi özellikleri kredi kartlarını günümüzde büyük bir katkı sağlamasına neden oldu. Bu imkanlardan yararlanırken bankaların harcadıkça para puan kazandırma uygulamaları başlamış oldu.

Akbank Axess Kredi Kartı

Bu kart müşterilerine 500 TL ye kadar para kazanmalarını sağlatabilir. Şartı karttan 12 ay boyunca limit dahilince harcama yapma sözü vermektir. Otomatik ödeme talimatı vererek 100TL değerinde para puan kazanmanız bile mümkün. Yurtdışı müşterilerine veya kartlarını yurtdışında kullanacaklara özel olarak 100 TL’lik harcamaya 10 TL para puan kazanma gibi kampanyaları vardır. Ayrıca ilk defa üniversiteye başlayanlar için yaptıkları ilk harcama kadar puan para hediye!

Vakıfbank Kredi Kartı

Vakıfbank kredi kartı müşterilerine en çok para puan kazandıran bankalardan biridir. Yiyecek, giyecek, kozmetik, kırtasiye vb. gibi 100 TL ve üzeri harcamalarınızda her 100TL ye 10 TL para puan hediye. Opet veya Sunped benzin istasyonlarına yapacağınız 4 defalık 100 tl değerinde akaryakıt harcamasına ekstra 30 para puan veriyor.

Garanti BBVA Bonus Flexi: Aidatsız Kart

Bu kartta 1 Bonus 1 TL değerine olup ödeyemediğiniz taksitleri gelecek aya erteleme gibi haklar sunuluyor. Zaman zaman uygulanan 50 TL üzeri alışverişlere para puan kazanma kampanyalarını takip edebilirsiniz. Kartlar arası EFT yapmak mümkündür.

Yapı Kredi World Card

Bu kart ile bankanın anlaşmalı olduğu birçok yerdeki kampanyaya başvuru yapıp oradaki indirimlerden faydalanabilirsiniz. Yapacağınız harcamalar sonunda kazandığınız para puanlar ile bedava alışveriş yapabilir ve Turkcell hatlarına para yükleyebilirsiniz. Bu kartın sağlayacağı birçok kampanya ile para puan biriktirebilirsiniz.

ING Bank Pegasus Plus

ING Bank Pegasus Plus kartın en avantajlı durumu hava yolu seyahatleridir ve biriktirdiğiniz para puanlar ile seyahat hakları kazanmanız mümkün.

İş Bankası Maximum Kart ve Denizbank Avantajlı Kredi Kartı en çok kazandıran kartlardandır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu