Moda

Tesettür Giyimde Abiye Modelleri Nelerdir?

Tesettür Giyimde Abiye Modelleri Nelerdir? Tesettür giyim abiye modelleri, son dönemde hem şık hem de rahat. Yepyeni tasarımlar arasından seçebilirsiniz.

Tesettür Giyimde Abiye Modelleri Nelerdir? Tesettür giyim abiye modelleri arasında farklı kumaş türünde çok sayıda tasarım var. Bu sayede seçiminizi kolayca yapmanız mümkün oluyor. Hem abiye modellerinin seçiminde hem de kombin edilmesinde size önerilerimizi dikkate alarak şık olabilirsiniz.

Hem rahat hem de şık abiye modeller ile kombininizi tamamlayın…

Pul Payet Tesettür Abiyeler

Tesettürlü olan kadınlar için son derece şık modellere yer veriliyor. Pul payet tesettür abiyeler arasında hem beden hem tasarım hem de renk seçeneği çok fazla. Siz de hemen bu modeller ile eşsiz bir kombin yapın. Genel olarak uzun kolu ve uzun elbiseler moda. Ayrıca yaka kısmı da eşarp bağlamanız için son derece uygundur. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda tamamen şık bir şekilde kombini tamamlayabilirsiniz.

  • Gri payet abiye
  • Kırmızı tesettür payet abiye
  • Mürdüm payet abiye
  • Beyaz tesettür abiye

Gibi çok sayıda seçenek var. Bunları göz önünde bulundurarak bedeninize uygun olan bir seçenek ile hemen abiye kombini yapabilirsiniz. Tek renk ya da iki üç renk ayrıca kombin edebilirsiniz.

Güpür Tesettür Abiyeler

Güpür olan modeller de çokça tercih edilir. Özellikle evlilik ya da sünnet törenleri gibi zamanlarda direkt olarak güpür tesettür abiye modelleri göreceksiniz. Bu modeller arasından seçim yaparken bedene dikkat etmeniz önerilir. Esneme özelliği olmayan bir kumaş olan güpür, sonrasında darlığından rahatsız olmamanız için öneri sunulmuştur. Bunu göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

  • Beyaz güpür tesettür abiye
  • Gri tesettür abiye
  • Siyah tesettür abiye

Gibi çok sayıda renk seçeneği ve model seçeneği ile kombin yapabilirsiniz.

Saten Tesettür Abiyeler

Daha şık görünmek istiyorum diyenler için ise saten olan modeller önerilir. Saten çok daha şık ve gösterişli duracak olduğundan siz de hemen bu modeli tercih ederek seçim yapabilirsiniz. Üstelik bu kumaş türü için çok sayıda renk seçeneği vardır. Hemen bu renkler üzerinden çeşitlendirilmiş olan seçenekleri göz önünde bulundurup kombin edin. Tesettür abiye modelleri kombini yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu